/Files/images/Кнопка2.png

ЛАСКАВО ПРОСИМО!


/Files/images/проліски.jpg

Зі святом вас, дорогі подруги, колеги, спілчанки-освітянки!

Розквітайте разом із прекрасною весною. Нехай ця чарівна пора року дарує багато добра, позитиву і тепла. Бажаємо море сонячних посмішок, щирої любові і нечуваної удачі.

З повагою Олександрійський міськком профспілки працівників освіти і науки України

/Files/images/1611216871_img1990911_nauchnaya_sfera.jpg

Посадові оклади працівників освіти з урахуванням підвищення

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України інформує, що Кабінет Міністрів України оприлюднив постанову від 20.01.2021 № 29 «Деякі питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери».

Згідно з документом посадові оклади (тарифні ставки):

  • з 1 січня 2021 р. розраховуються виходячи з розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду – 2 670 гривень;
  • з 1 грудня 2021 р. – 2 893 гривні.

Зазначена постанова застосовується з 1 січня 2021 року.

З набуттям її чинності з 1 січня 2021 рокупродовжується виплата доплати до нового розміру мінімальної заробітної плати тим працівникам, кому нарахована заробітна плата нижче мінімальної.

Сума такої доплати визначається пропорційно виконаній нормі праці (робочого часу) згідно зі статтею 3-1 Закону України «Про оплату праці».

Згідно зі статтею 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» від 15.12.2020 № 1082-IX мінімальну заробітну плату з 1 січня 2021 року встановлено у місячному розмірі 6000 гривень, а з 1 грудня – 6500 гривень; у погодинному розмірі: з 1 січня – 36,11 гривні, з 1 грудня – 39,12 гривні.

Стосовнопосадових окладів та ставок заробітної плати педагогічних працівників,тоїх розміри визначаються з урахуванням підвищення на 10%, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 22.01.2018 № 22«Про підвищення оплати праці педагогічних працівників».

Посадові оклади науково-педагогічних працівниківвизначаються з урахуванням підвищення на 11% відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.01.2019 № 36«Про підвищення посадових окладів науково-педагогічних працівників».

Привертаємо увагу, що пунктом 2 постанови керівникам установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери, серед яких заклади та установи освіти і науки, дорученозабезпечити диференціацію заробітної плати працівників, які отримують заробітну плату на рівні мінімальної у межах фонду оплати праці,шляхом встановлення доплат, надбавок, премійз урахуванням складності, відповідальності та умов виконуваної роботи, кваліфікації працівника, результатів його роботи.

/Files/images/1611216905_rozmri-posadovih-okladv-2020-2021.jpg

Управління соціально-економічного захисту ЦК Профспілки/Files/images/1/Screeot_2.jpg/Files/images/1/1601647522_fpu_derzhprac.jpg

Підписано Угоду про співпрацю між Федерацією профспілок України та Держпраці

1 жовтня 2020 року у Будинку профспілок підписано Угоду між Федерацією профспілок України та Державною службою України з питань праці.

Сторони домовилися спільними зусиллями забезпечувати конституційні права громадян на належні, безпечні та здорові умови праці.

Угода також має забезпечити дотримання роботодавцями прав і гарантій застрахованих осіб, постраждалих на виробництві.

В урочистій обстановці Угоду підписали Голова ФПУ Григорій Осовий і тимчасово виконуючий обов’язки Голови Держпраці Віталій Сажієнко.

У цьому документі ставиться за мету збільшення кількості та покращення якості робочих місць з гідними та безпечними умовами праці і фокусується увага на посиленні ефективності державного нагляду і громадського контролю за додержанням роботодавцями законодавства.

Сторони посилюють діалог та співробітництво щодо забезпечення гідної праці, політики зайнятості, безпечних та здорових умов праці, соціального діалогу, соціального захисту, соціального залучення, гендерної рівності та недискримінації. Вони також спрямовують спільні зусилля на забезпечення безпечних умов праці, зокрема шляхом проведення навчання і тренінгів для посадових осіб Держпраці і представників профспілкових організацій, що входять до складу ФПУ, конференцій з цих питань, сприяння реалізації превентивних заходів, на упередження ризиків великих аварій та управління професійними ризиками.

«У нас спільні цілі, спільні завдання по захисту законних прав та інтересів працюючої людини, – наголосив після підписання документу Голова ФПУ Григорій Осовий. – Бо життя, безпека, здоров’я людей – це найвищі цінності, якими ми опікуємося спільно. Ви – з боку держави, ми – здійснюємо громадський контроль. Тому вже традиційно ми ефективно співпрацюємо на благо людей».

Зі свого боку Віталій Сажієнко зазначив, що Держпраці зацікавлена у поглибленні та підвищенні ефективності співпраці з Федерацією профспілок України і бачить в ФПУ надійного партнера у важливій справі забезпечення гідних та безпечних умов праці.

Профільний комітет – Профспілці: підтримуємо виплату 30% надбавки за престижність педпраці


Галузева угода між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2016 -2020 роки (зі змінами у редакції від 19.04.2018)


Актуальні питання здійснення профспілковими організаціями громадського контролю за дотриманням законодавства про працю в умовах адміністративної та освітньої реформ

/Files/images/bTjtzXbPbEs.jpg /Files/images/0G6xEkjytmQ.jpgПрохід колони мітингувальників вулицею Грушевського 08.12.2016


Галерея "Акція протесту профспілок"


Нову Галузеву угоду на 2016-2020 роки – підписано!

Підписання Галузевої угоди між Міністерством освіти та ЦК Профспілки на 2016-2020 рокиПРОФСПІЛКА НЕ БУДЕ ПРАЦЮВАТИ ЗАМІСТЬ ТЕБЕ І ДЛЯ ТЕБЕ, ВОНА БУДЕ ПРАЦЮВАТИ РАЗОМ З ТОБОЮ!"

Дуглас РафертіПрофспілка

/Files/images/Безымянный.png
Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.